زندگي نامه آقاي حسن هاديان

www.kttmolybden.com

Array
آخرین اخبار

زندگي نامه آقاي حسن هاديان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

حسن هادیان

کیفیت ، رمز ماندگاری در بازارهای جهانی

مدیر عامل شرکت خاک طلایی توس

صادرکننده نمونه کشوری در سال های : 1381 – 1382 - 1383 - 1384

صادرکننده نمونه استانی در سال های: 1381 – 1382 – 1383 – 1384- 1385

محصولات صادراتی: محصولات معدنی

حسن هادیان در سال 1330 در مشهد متولد شد تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در همین شهر به پایان برد و در رشته مدیریت بازرگانی موفق به اخذ مدرک کارشناسی گردید.

در سال 1351 به ریاست هیئت مدیره و مدیر عاملی شرکت فوژانکو بزرگترین واحد پلاستیک و چاپ آن در استان خراسان در آمد و پس از آن رئیس هیئت مدیره شرکت طوس کشت که از واحد های کشت و صنعت می باشد ، گردید که دارای واحدهای مرغ تخم گذار، گاوشیری و مزرعه 11 چاهی کشاورزی در استان سیستان و بلوچستان بود.

پذیرفتن این مسئولیت ها زمینه ای شد که او مسئولیت مهم تری را بپذیرد. مسئولیتی که در سال 1378 منجر به تاسیس شرکت خاک طلایی توس تولید کننده تری اکسید وفرومولیبدن گردید. این شرکت ابتدا در یک زمین کوچک و یک سوله 300 متری بصورت استیجاری شروع به کار کرد ، ماشین آلات آن نیز در داخل طراحی و ساخته شد و بصورت مقدماتی جهت تولید راه اندازی گردید. امکانات شرکت در ابتدا بسیار اندک بود بطوریکه وقتی هیئت ژاپنی برای بازدید از این واحد به مشهد آمدند حتی صندلی برای نشستن این هیئت موجود نبود . هیئت ژاپنی پس از بازدید و فیلمبرداری و توضیحات کارشناسان مربوطه اظهار امیدواری کردند که این واحد در ده سال آینده به صورت واحدی فعال و پویا درآید. امیدی که سرانجام جامه عمل به خود پوشاند و این واحد را به موفقیت های بالایی رساند.

روزی که این واحد با ابزار بسیار ساده و حجم سرمایه گذاری کم به عنوان صادرکننده نمونه شناخته شد این واقعیت اثبات گردید که هنگامی که یاد گرفتی عشق بورزی به تمامی آنچه می خواهی در زندگی خواهی رسید.

محصولات صادراتی شرکت خاک طلایی توس تری اکسید مولیبدن و فرومولیبدن می باشد . حسن هادیان می گوید معمولا بنگاه های اقتصادی در دنیا موفق می باشند که کالا را برای بازارهای جهانی تولید کرده و قادر باشند ارزهای بین المللی را از محل فروش کالای خود بدست آورند، در چنین حالتی دو امکان خوب بدست می آید : تحصیل ارز از محصولات غیر نفتی که منجر به استقلال اقتصادی کشور می شود، تولید محصول با کیفیت بالاتر و استانداردهای جهانی که این ارتقا فرهنگ تولید خود برای بنگاه های اقتصادی بسیار مفید و ماندگاری را در بازار جهانی به ارمغان می آورد.

حسن هادیان گام به گام بر دامنه تجربیاتش افزود و آن محوطه خاکی را که در آنجا حتی جایی برای نشستن هیئت های دعوت شده خود نداشت به بزرگترین شرکت صادرکننده تری اکسید مولیبدن و فرومولیبدن تبدیل کرد اما می دانست هر چه بر دامنه فعالیت هایش بیفزاید مشکلات بزرگتری دامن گیرش خواهد شد. هر چند مشکلات صادرکنندگان ، مشکلاتی فراگیر مانند عدم شناخت فرهنگی، کمبود اطلاعات در مورد تقاضای نوع کالا، تورم، عدم نقدینگی کافی در سرمایه در گردش ، عدم حمایت واقعی دولت در تامین مواد اولیه ، نارضایتی واقعی از نرخ بهره از صادرات غیر نفتی، نبود سیاست گذاری در ماندگاری بازارهای جهانی، گرانی نرخ حمل و نقل داخلی، گرانی قیمت های تضمینی، صندوق حمایت صادرات، مشکل نپذیرفتن خسارت صندوق حمایت صادرات و ... می باشد.

او سال های پر مشقتی را پشت سر گذاشت و از آزمایش های سخت سربلند بیرون آمد.

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 27 آبان 1391 ساعت 06:50 )  

مشتریان ما

زاپن

افتخارات

بازديد كنندگان آنلاين: 104
شما اینجا هستید: خانه در باره ما درباره ما زندگينامه آقاي حسن هاديان